מי אנחנו האנשים שלנו

אנחנו לומדים, יוצרים, חושבים, מנסים, מעצבים חינוך.
אנחנו קבוצה של אנשי חינוך המאמינים בדרך חיים של התפתחות ולמידה מתמדת, והולכים בה יחד כבר מעל 30 שנה. אנו מטפחים אנשי חינוך מעולים, המובילים למידה משמעותית מבוססת חשיבה והבנה, הוראה מיטבית מחוללת שינוי ומודלים פדגוגיים למינוף יכולות בית-ספריות אנחנו פועלים בבתי ספר ובקרב צוותי הוראה, בתכניות לתלמידים ובקהילה מתוך אמונה כי חינוך מיטבי הוא המפתח לקידום החברה בישראל.
  • מיין לפי

הדס שטיינר
מנהלת תכנית במיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
הדס שטיינר
מנהלת תכנית במיזם הרשויות
לביבה סלימאן
מנהלת אתגרים ומנחה במישרים ומיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
לביבה סלימאן
מנהלת אתגרים ומנחה במישרים ומיזם הרשויות
אורלי נדב
מנהלת מטה היחידה לילדים ונוער במצבי סיכון
ילדים ונוער בסיכון
אורלי נדב
מנהלת מטה היחידה לילדים ונוער במצבי סיכון
הדס ברודי שרודר
מנהלת תוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו

כיום הדס מנהלת תוכנית פורצי דרך בתל-אביב. בנוסף היא מעריכה וחוקרת את תכנית “החממה הפדגוגית” שפותחה במכון ברנקו וייס; במסגרת הפרויקט פיתחה הדס מתודולוגית הערכה רב-ממדית. מרצה בחוג לחינוך במכללת אורנים וכמו כן חוקרת במרכז המחקר והערכה של המכללה.

אוהבת טבע, אורחים, אנשים מעניינים, ספרים טובים והרבה ילדים 🙂 זקוקה נואשות לעוד כמה שעות ביממה…

כדי להכיר את הדס יותר לחצו

הוגנות והתחדשות בחינוך
הדס ברודי שרודר
מנהלת תוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
הדר אדרי
מנהלת הפקות ואירועי המכון
מטה המכון
הדר אדרי
מנהלת הפקות ואירועי המכון
יואב וימן
מנחה
הוגנות והתחדשות בחינוך
יואב וימן
מנחה
ד"ר אמיר גוטמן
חבר הוועד המנהל

מייסד ושותף מנהל של אביב הון סיכון.
חבר בדירקטוריונים, יועץ, ומנטור ליזמים ולמשקיעים בחברות טכנולוגיה.
מרצה (תכנון ומימון מיזמים חדשים) בתוכניות התואר השני (MBA) בבית הספר למנהל עסקים ע"ש אריסון באוניברסיטת רייכמן.

בעבר כיהן כמנהל בחברת השקעות דיסקונט (דסק"ש) ובדירקטוריונים של החברות הבנות שלה.

Ph.D. במנהל עסקים (חשבונאות) מבית הספר במנהל עסקים ע"ש HAAS, באוניברסיטה של קליפורניה בברקלי.
BA בכלכלה ובחשבונאות מאוניברסיטת ת"א.

הוועד המנהל
ד"ר אמיר גוטמן
חבר הוועד המנהל
אביב כוכבי
יו"ר הוועד המנהל של מכון ברנקו וייס

רא״ל (במיל׳) אביב כוכבי הרמטכ״ל ה-22 של צה״ל (2019-2023), בוגר הקורס לפיקוד ומטה ובעל תואר שני במינהל ציבורי MPA מאוניברסיטת הרווארד, תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת ג'ון הופקינס ותואר ראשון בפילוסופיה ולימודים כלליים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעל תואר דוקטור לשם כבוד מאוניברסיטת בר-אילן ומאוניברסיטת רייכמן.

קרדיט צילום: סייף סקול

הוועד המנהל
אביב כוכבי
יו"ר הוועד המנהל של מכון ברנקו וייס
הילה טל
מנהלת תיכון ברנקו וייס אור יהודה

הילה בעלת תעודת הוראה באזרחות, תואר ראשון בגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי מאוניברסיטת בן גוריון ובעלת תואר שני בדמוקרטיה וחינוך מהאוניברסיטה הפתוחה.

סיימה את קורס העתודה הניהולית במכון ברנקו וייס.

במשך שלושה עשורים עוסקת טל בחינוך הפורמלי ובחינוך הבלתי פורמלי בארץ ובחו”ל, עוסקת בפיתוח חשיבה וכתיבת חומרי לימוד ובפיתוח והכשרת צוותים חינוכיים בעבודה עם נוער אתגרי.

“המצפן הניהולי שלי כאשת חינוך בבית ספר אתגרי”, מציינת הילה טל, “הוא שתפקידנו לייצר הזדמנויות אמיתיות לתלמידים להצליח, להשתפר ולהתקדם בחיים. תפקידנו ללמד את הנערות והנערים קודם כל לקבל ולאהוב את עצמם, למצוא את נקודות האור שלהם בעולם וללמדם לקבל את החברים והמשפחה שלהם ואת האחר”.

ילדים ונוער בסיכון
הילה טל
מנהלת תיכון ברנקו וייס אור יהודה
עדי פורגאנג
מנהל משאבי אנוש
הנהלה
עדי פורגאנג
מנהל משאבי אנוש
ליאת אוליאל
מנהלת אשכול מרכז-דרום בתי הספר האתגריים
ילדים ונוער בסיכון
ליאת אוליאל
מנהלת אשכול מרכז-דרום בתי הספר האתגריים
חגית מן
מנחה ליווי הוליסטי בחיפה
הוגנות והתחדשות בחינוך
חגית מן
מנחה ליווי הוליסטי בחיפה
אודליה ורדי
מנהלת המרחב לצמיחה מקצועית

אודליה ורדי, במכון ברנקו וייס משנת 1997, בעלת תואר ראשון מהטכניון בהוראת מתמטיקה ומדעי המחשב, תואר שני באוניברסיטת לסלי בפיתוח תכניות לימודים משולבות אומנויות.

בכל שנותיה במכון אודליה מנחה מורים, גננות, מנהלים ומורי מורים. בשנים האחרונות מתמקדת בתוך המכון בפיתוח מקצועי של מנחי מורים, מנהלי בתי”ס ברשת השש-שנתית של המכון ובעלי תפקידים בבתי הספר. כמו כן, מובילה קורסי מנחים פדגוגיים ארציים המבוססים על הגישות הפדגוגיות, עקרונות ההוראה ותפיסות ההדרכה שפותחו במכון ברנקו וייס.

בתי ספר שש-שנתיים
אודליה ורדי
מנהלת המרחב לצמיחה מקצועית
חיה שרפ סנדרס
חינוך בלתי פורמלי מיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
חיה שרפ סנדרס
חינוך בלתי פורמלי מיזם הרשויות
לוזאן עויד
תומכת מערכות מידע
מטה המכון
לוזאן עויד
תומכת מערכות מידע
יאיר אלברטון
מנהל ליווי רשותי בכסייפה
הוגנות והתחדשות בחינוך
יאיר אלברטון
מנהל ליווי רשותי בכסייפה
טובה טבלט וורקנך
מנחה בפרויקט הלאומי

עלתה מאתיופיה דרך סודן בשנת 1984 במבצע משה. נשואה לגדי ואמא לשלושה ילדים: אוריאל, רועי וליאם. מתגוררת בחדרה. התחנכה בכפר הנוער הדתי “ימין אורד”. מיד לאחר שירות החובה נרשמה ללימודי המשך במכללת הדסה בירושלים שם למדה עיצוב גרפי והפקות דפוס. טובה כתבה ספר המכיל את כל סיפור חייה בשם “סיפורי חיים – כעץ שתול”. במסגרת עבודתה במכון עוסקת במגוון תחומים, מטמיעה תכניות תגבור והעצמה לימודית חברתית רגשית תרבותית לתלמידים בחדרה והסביבה. עבודה עם מורים, רכזים, הורים. ריכוז תכנית תיאו”ד – תיעוד יהדות אתיופיה ודרכם לארץ ישראל. באמצעות סיפורה האישי – הבאת מודעות לציבור הישראלי את סיפור המסע מאתיופיה תוך העברת מסרים וערכים לדור הצעיר.

הוגנות והתחדשות בחינוך
טובה טבלט וורקנך
מנחה בפרויקט הלאומי
תמר פקדו
מנחה חינוכית הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
תמר פקדו
מנחה חינוכית הפרויקט הלאומי
טליה דולב
מנחה חינוכית קדם עתידים משרד החינוך
הוגנות והתחדשות בחינוך
טליה דולב
מנחה חינוכית קדם עתידים משרד החינוך
טל פלוטקין
מנחה בתכנית מישרים וחיפה הוליסטי
הוגנות והתחדשות בחינוך
טל פלוטקין
מנחה בתכנית מישרים וחיפה הוליסטי
סלאח מוחסן
מנחה במיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
סלאח מוחסן
מנחה במיזם הרשויות
רועי אלוני
מנחה בבאר שבע
הוגנות והתחדשות בחינוך
רועי אלוני
מנחה בבאר שבע
רודיינה שקיר משעור
מנחה בתכנית מתמטיקה מתחברת
בתי ספר שש-שנתיים
רודיינה שקיר משעור
מנחה בתכנית מתמטיקה מתחברת
רינה חיימוביץ
מנחה חינוכית קדם עתידים
הוגנות והתחדשות בחינוך
רינה חיימוביץ
מנחה חינוכית קדם עתידים
רויטל סוזין
מנהלת תכנית קדם עתידים
הוגנות והתחדשות בחינוך
רויטל סוזין
מנהלת תכנית קדם עתידים
רעות פאר
מנחה חינוכית קדם עתידים
הוגנות והתחדשות בחינוך
רעות פאר
מנחה חינוכית קדם עתידים
רחל יסמעני
ראש צוות תכנית ספייס-הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
רחל יסמעני
ראש צוות תכנית ספייס-הפרויקט הלאומי
פטלוורק דג'נה
ראש צוות תכנית ספייס-הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
פטלוורק דג'נה
ראש צוות תכנית ספייס-הפרויקט הלאומי
אוהד חומסקי
מנחה בתכנית מישרים
הוגנות והתחדשות בחינוך
אוהד חומסקי
מנחה בתכנית מישרים
נח אבגר הלוי
מנחה בתכנית מתמטיקה מתחברת
הוגנות והתחדשות בחינוך
נח אבגר הלוי
מנחה בתכנית מתמטיקה מתחברת
נאפוז אלקעלאווי
מנחה בתכנית כתיבה
הוגנות והתחדשות בחינוך
נאפוז אלקעלאווי
מנחה בתכנית כתיבה
מנאל הייב
מנחה חינוכית קדם עתידים
הוגנות והתחדשות בחינוך
מנאל הייב
מנחה חינוכית קדם עתידים
מלאכ חכים
מנחה בתכנית מתמטיקה מתחברת
הוגנות והתחדשות בחינוך
מלאכ חכים
מנחה בתכנית מתמטיקה מתחברת
מהדי גולאני
מנהל תכנית מצוינות במיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
מהדי גולאני
מנהל תכנית מצוינות במיזם הרשויות
ליטל יורן
מנחה בתכנית מישרים
הוגנות והתחדשות בחינוך
ליטל יורן
מנחה בתכנית מישרים
לילך ביצ'ה
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
לילך ביצ'ה
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
ליאת זק
מנהלת גיוס ופיתוח משאבים
מטה המכון
ליאת זק
מנהלת גיוס ופיתוח משאבים
קרן גולן
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
קרן גולן
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
עירית חמצני
מנחה בתכנית מישרים
הוגנות והתחדשות בחינוך
עירית חמצני
מנחה בתכנית מישרים
אילנית ביטאו
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
אילנית ביטאו
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
אילנה מלס אייך
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
אילנה מלס אייך
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
חגית כהן
מנהלת מטה יחידת הכספים
מטה המכון
חגית כהן
מנהלת מטה יחידת הכספים
חגית עגור לוי
מנחה בתכנית מישרים
הוגנות והתחדשות בחינוך
חגית עגור לוי
מנחה בתכנית מישרים
גנט מלסה שונקור
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
גנט מלסה שונקור
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
גליה אור חיימוביץ'
מנחה בתוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
הוגנות והתחדשות בחינוך
גליה אור חיימוביץ'
מנחה בתוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
פידה עודי
מנחה בתכנית מישרים ובכסייפה
הוגנות והתחדשות בחינוך
פידה עודי
מנחה בתכנית מישרים ובכסייפה
אלה פלק
מנהלת ברנקו וייס מח"ט, טבריה
ילדים ונוער בסיכון
אלה פלק
מנהלת ברנקו וייס מח"ט, טבריה
דביר הר זהב
מנהל נתונים והערכה ומדידה
הוגנות והתחדשות בחינוך
דביר הר זהב
מנהל נתונים והערכה ומדידה
דפנה ברעם
מנחה בתוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
הוגנות והתחדשות בחינוך
דפנה ברעם
מנחה בתוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
אסף צבן
מנחה בתכניות כתיבה ומיזם באר שבע
הוגנות והתחדשות בחינוך
אסף צבן
מנחה בתכניות כתיבה ומיזם באר שבע
ענת עזב
מנהלת ברנקו וייס כפר קרע
ילדים ונוער בסיכון
ענת עזב
מנהלת ברנקו וייס כפר קרע
אמין אבו סייאח
מנחה במיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
אמין אבו סייאח
מנחה במיזם הרשויות
עאישה עבד אלקאדר
מנחה במיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
עאישה עבד אלקאדר
מנחה במיזם הרשויות
עבד אל אלאה עזאם
מנחה במיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
עבד אל אלאה עזאם
מנחה במיזם הרשויות
רחלי כרמון
מנחה בתכנית מישרים ובתכנית פורצי דרך בתל אביב-יפו
הוגנות והתחדשות בחינוך
רחלי כרמון
מנחה בתכנית מישרים ובתכנית פורצי דרך בתל אביב-יפו
שלומית קירצמן
מנחה במיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
שלומית קירצמן
מנחה במיזם הרשויות
זוהר פרידמן
מנהלת המהלך הרשותי בבאר שבע
הוגנות והתחדשות בחינוך
זוהר פרידמן
מנהלת המהלך הרשותי בבאר שבע
פראס עבדאללה כליל
מנהל בית הספר ברנקו וייס פורידיס
ילדים ונוער בסיכון
פראס עבדאללה כליל
מנהל בית הספר ברנקו וייס פורידיס
שיר גרינפלד
מנהלנית תכנית המדעניות
הוגנות והתחדשות בחינוך
שיר גרינפלד
מנהלנית תכנית המדעניות
אלעד נבו
מנחה
הוגנות והתחדשות בחינוך
אלעד נבו
מנחה
נועם סופר
מנחה
הוגנות והתחדשות בחינוך
נועם סופר
מנחה
גטה טניה וורקה
ראש צוות תכנית ספייס-הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
גטה טניה וורקה
ראש צוות תכנית ספייס-הפרויקט הלאומי
אריאל פריאנטה
מנהל הרשת האתגרית
ילדים ונוער בסיכון
אריאל פריאנטה
מנהל הרשת האתגרית
אלי זנגולסז
מנהל מערכות מידע
מטה המכון
אלי זנגולסז
מנהל מערכות מידע
דניאל רוזנבוים
מנהלת מיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
דניאל רוזנבוים
מנהלת מיזם הרשויות
דובי ארבל
מנהל ברנקו וייס מיתרים רעננה
בתי ספר שש-שנתיים
דובי ארבל
מנהל ברנקו וייס מיתרים רעננה
גיא לוי
מנהל קריית החינוך ע"ש רבין מזכרת בתיה
בתי ספר שש-שנתיים
גיא לוי
מנהל קריית החינוך ע"ש רבין מזכרת בתיה
שמעון וייס
מנהל בית הספר השש-שנתי בית שמש
בתי ספר שש-שנתיים
שמעון וייס
מנהל בית הספר השש-שנתי בית שמש
יגאל בר-יוסף
חבר הוועד המנהל

מנטור בעולם העסקים ושותף לעשיה החינוכית במכון ברנקו וייס
האתגר: טיפוח חדשנות חינוכית תוך שמירה על איתנות המכון.

הוועד המנהל
יגאל בר-יוסף
חבר הוועד המנהל
אביגיל לדרר
מנהלת מטה יחידת התוכן
הוגנות והתחדשות בחינוך
אביגיל לדרר
מנהלת מטה יחידת התוכן
נימרוד סמילנסקי פרידמן
מנחה בתכנית מישרים

נימרוד, אבא של שי אלון ואיתן, נשוי לשירה ומתגורר בירושלים. חבר בצוות “מורים מובילים” במחוז תל אביב, מנחה באשכול המורים המובילים של רמת גן ופתח תקוה וכן שותף לפיתוח הפרקטיקות של המהלך במחוז. כמו כן נימרוד חבר ביחידת משאבי הידע של המכון.

הוגנות והתחדשות בחינוך
נימרוד סמילנסקי פרידמן
מנחה בתכנית מישרים
ניבה חסון
חברת הוועד המנהל
הוועד המנהל
ניבה חסון
חברת הוועד המנהל
אביב קינן
מנכ"ל ברנקו וייס
הנהלה
אביב קינן
מנכ"ל ברנקו וייס
אמיר רייס
מנהל תקציבי יחידות התוכן והתכניות
מטה המכון
אמיר רייס
מנהל תקציבי יחידות התוכן והתכניות
אלקנה מרקוביץ'
מנחה בתוכנית קדם עתידים צפון
הוגנות והתחדשות בחינוך
אלקנה מרקוביץ'
מנחה בתוכנית קדם עתידים צפון
שירה לב
עוזרת מקצועית למנכ"ל
מטה המכון
שירה לב
עוזרת מקצועית למנכ"ל
מיכל קיהן
מנהלת היחידה לקידום ילדים ונוער במצבי סיכון
הנהלה
מיכל קיהן
מנהלת היחידה לקידום ילדים ונוער במצבי סיכון
הרב חוני אזולאי
מנהל ישיבת ברנקו וייס שערי רחמים
בתי ספר שש-שנתיים
הרב חוני אזולאי
מנהל ישיבת ברנקו וייס שערי רחמים
יצחק מוסקוביץ'
סמנכ"ל כספים ואסטרטגיה
הנהלה
יצחק מוסקוביץ'
סמנכ"ל כספים ואסטרטגיה
שמעון אטיאס
סמנכ"ל ארגון ורשויות
הנהלה
שמעון אטיאס
סמנכ"ל ארגון ורשויות
עופר יעקב
מנהל לוגיסטיקה
מטה המכון
עופר יעקב
מנהל לוגיסטיקה
נירית בוהדנה
רפרנטית רכש יחידת התוכן והתכניות
מטה המכון
נירית בוהדנה
רפרנטית רכש יחידת התוכן והתכניות
מרק לימן
אב בית
מטה המכון
מרק לימן
אב בית
סולי ברבי
סגנית מנהל משאבי אנוש
מטה המכון
סולי ברבי
סגנית מנהל משאבי אנוש
טלי חי
עוזרת חשבת שכר
מטה המכון
טלי חי
עוזרת חשבת שכר
טלי בר סבצניקר
מנהלת תכנית מדעניות העתיד
הוגנות והתחדשות בחינוך
טלי בר סבצניקר
מנהלת תכנית מדעניות העתיד
עואד אלמכאוי
מנחה במזרח ירושלים
הוגנות והתחדשות בחינוך
עואד אלמכאוי
מנחה במזרח ירושלים
שרית חיימוביץ'
מנהלת תכנית מישרים

המוטו של שרית הוא “בכל יום יש שמש חדשה – תמיד ניתן להתפתח, לגדול, לתקן ולשפר”. תכונותיה הבולטות של שרית הן, היכולת לראות את האור והחיובי, היכולת הרצון והפתיחות ללמוד מכל סיטואציה, ואלו מלוות אותה בעבודתה החינוכית.

שרית מתגוררת במושב ניר ישראל והיא אם לשלושה ילדים.

כדי להכיר את שרית יותר לחצו כאן ועברו לפייסבוק שלנו

ילדים ונוער בסיכון
שרית חיימוביץ'
מנהלת תכנית מישרים
ענת פלג
מנהלת יחידת משאבי הידע והערכה

אחראית על ההוצאה לאור של הספרים, החוברות, העזרים הדידקטיים ושלל חומרי ברנקו וייס האחרים, בדפוס ובדיגיטלי.

בעלת תואר מ"א בהיסטוריה.

הנהלה
ענת פלג
מנהלת יחידת משאבי הידע והערכה
ניבה ברדה
מנהלת תכנית כתיבה

ניבה ברדה החלה את דרכה במכון ברנקו וייס ב-1997. במהלך שנים אלו הנחתה תלמידים ואנשי חינוך בתחומים שונים מתכני ההנחיה של מכון ברנקו וייס (6 כובעים, אינטליגנציות מרובות, מנהיגות עצמית, חשיבת רוחב- קורט, הוראה לשם הבנה, ממדי הלמידה ועוד).
ניבה ריכזה מרכז מנהיגות, למידה וחשיבה (מל”ח) בשכונת מוסררה בירושלים, פעלה לשינוי בית ספרי בחט”ב ברנקו וייס בבית שמש ברוח האינטליגנציות המרובות, הייתה רכזת פדגוגית ומורה בבי”ס התיכון האתגרי ברמלה במשך שלוש שנים, לאחר מכן הייתה מורה, מחנכת, רכזת מקצוע, רכזת שכבה ומנחה בחטיבת הביניים ברנקו וייס ע”ש הרצוג בבית חשמונאי במשך 5 שנים.
בתשע”ד ניבה חזרה לעולם ההנחיה באופן מלא בתחום –”פדגוגיה מבוססת כתיבה” בהנחיית גילי דויד טלמור וכיום היא מובילה ומפתחת את התחום עם צוות של מנחים בכל הארץ. בתחום זה בשנים אלו פיתחו ניבה וצוותה תכניות להעצמה ולפיתוח מסוגלות אוריינית בקרב תלמידים דרך כתיבה.
בין התכניות – “כתיבה מחוללת הבנה” בהקשר לתחומי דעת נלמדים – תכנית הפועלת כיום בעשרות בתי ספר בארץ מכיתות ב’ עד ט’.
והתכנית “מה חושב הנוער של היום?” הפועלת באופן הדרגתי ומותאם לעידוד כתיבה והעצמה אישית בקרב בני נוער בסיכון בבתי הספר האתגריים של מכון ברנקו וייס ובכיתות שח”ר בארץ התכנית מתאימה לכיתות ט’-י”א.

כדי להכיר את ניבה יותר לחצו

הוגנות והתחדשות בחינוך
ניבה ברדה
מנהלת תכנית כתיבה
מיכל מרדכי
רכזת משאבי ידע ואמצעים דיגיטליים
מטה המכון
מיכל מרדכי
רכזת משאבי ידע ואמצעים דיגיטליים
גיא סטון
מנהל יחידת התפעול
מטה המכון
גיא סטון
מנהל יחידת התפעול
ברק ברבי
מנחה בפורצי דרך בתל אביב יפו ובמשגב

מנחה ומוביל שינוי לדרך אחרת בבתי ספר, המנהל הפדגוגי של תכנית “פורצי דרך תל אביב”, מנחה ומפתח מיחידת המו”פ של מכון ברנקו וייס; מורה למתמטיקה ולפיזיקה, העוסק בחקירה ובגיבוש של עקרונות היסוד של הפדגוגיה; חבר בצוות PENZA – מעבדה תפיסתית, עוסק בהכשרות של אנשי חינוך ושל אנשים בכלל, בארץ ובעולם.

בילדותי חלמתי להיות שחקן NBA, נפאל היא ארץ שאני אוהב מאוד וגם קוסטה ריקה וניו זילנד. יש לי חולשה לעוגות ומאפים, ובייחוד אני חייב להזמין קרם שניט בכל מדינה אליה אני מגיע. אוהב סרטי ג’יימס בונד, משימה בלתי אפשרית ומצוירים של פיקסאר אבל לרוב הולך לקומדיות רומנטיות בזכות אשתי. בוכה מבצל, מסרטים, מטקסים בבית ספר ובכלל מהמצב.

כדי להכיר את ברק יותר לחצו

הוגנות והתחדשות בחינוך
ברק ברבי
מנחה בפורצי דרך בתל אביב יפו ובמשגב
טלי חנין קפלן
מנהלת אשכול התכניות

מומחית לפדגוגיה רלוונטית, יצירתיות ואושר ארגוני. מוביליות חברתית היא מאמץ אין סופי, שדורש הרבה יצירתיות, נחישות ואמונה גדולה בא.נשים. המחוייבית שלי היא לצמיחה של כל חבר.ת צוות, רכז.ת ומורה, תלמיד ותלמידה ששותפים לעשייה החינוכית.

טלי עבדה במנהל החינוך בעיריית ירושלים בניהול תהליכי פיתוח מקצועי למנהלות ומנהלי בתי הספר באגף הממלכתי, הממ"ד והממלכתי-חרדי, בניהול תכניות העוסקות בפדגוגיה רלוונטית ובתחומי בינוי הקהילה. לפני כן, טלי עבדה בקרן מנדל בתחום המחקר בנושאי עמיות יהודית ומנהיגות ובהובלת פרוייקטים לעידוד השכלה גבוהה באוכלוסייה הערבית באוניבסיטה העברית. טלי בעלת תואר שני מאוניברסיטת NYU במנהיגות חינוכית, פוליטית וסנגור קהילתי ותואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בחינוך וכמעט נהייתה רב חילונית.

הוגנות והתחדשות בחינוך
טלי חנין קפלן
מנהלת אשכול התכניות
ברכי זונשיין
מנהלת מטה רשת בתי הספר
בתי ספר שש-שנתיים
ברכי זונשיין
מנהלת מטה רשת בתי הספר
ד"ר אלי בן-אליעזר
חבר הוועד המנהל

מאמן אישי ועסקי, יועץ ארגוני ומנהיגותי.
בעל ניסיון רב בתכנון ויעוץ בהכנת תוכניות אב אסטרטגיות לחינוך וקהילה ברשויות מקומיות.

בוגר הטכניון: Ph.D בפיתוח קוריקולום להכשרת מהנדסים ומנהלים.

בעבר כיהן כמנכ"ל המסלול האקדמי – המכללה למינהל, מנכ"ל המחלקה לחינוך בסוכנות היהודית, סמנכ"ל משאבי אנוש וארגון בחברת בזק, מנהל מינהל החינוך (מנח"י) בעיריית ירושלים, מנהל מכללת בזק

הוועד המנהל
ד"ר אלי בן-אליעזר
חבר הוועד המנהל
אשר לוי
חבר הוועד המנהל

חבר הוועד המנהל בברנקו וייס משנת 2018, מנכ"ל אורבוטק לשעבר (2013-2019), מילא שורה של תפקידי ניהול ושיווק בכירים בחברות Dun & Bradstreet, Apple and DEC. בעל ב"א בהנדסת תעשייה ו-MBA מאוניברסיטת תל אביב, ובוגר התכנית המתקדמת לניהול בבית הספר לעסקים של הרווארד, ארצות הברית.

קרדיט צילום: עופר חן
הוועד המנהל
אשר לוי
חבר הוועד המנהל
יריב נורנברג
חבר הוועד המנהל

סא"ל (במיל') יריב נורנברג, הינו כיום מנהל בכיר בבנק יוליוס בר השוויצרי. בעברו מילא תפקידי ניהול בתעשיית ההיי-טק ושורת תפקידי פיקוד ביחידה 8200.
יריב עוסק בחינוך בלתי-פורמלי משחר נעוריו ובנוסף לחברותו בוועד המנהל של המכון, חבר בוועדת ההיגוי של הזרוע הדיפלומטית של הקונגרס היהודי העולמי ובחבר הנאמנים של האוניברסיטה העברית בירושלים.

הוועד המנהל
יריב נורנברג
חבר הוועד המנהל
נעמה לקאו-דמלה
מנהלת תכנית ספייס-הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
נעמה לקאו-דמלה
מנהלת תכנית ספייס-הפרויקט הלאומי
אביחי גולן
מנהל ברנקו וייס "מגשימים", קריית שמונה
ילדים ונוער בסיכון
אביחי גולן
מנהל ברנקו וייס "מגשימים", קריית שמונה
בוקי אהלי
מנהלת ברנקו וייס מרום הגליל
ילדים ונוער בסיכון
בוקי אהלי
מנהלת ברנקו וייס מרום הגליל
הילה חורי
מנהל אשכול בתי הספר הצפוניים, רשת בתי הספר האתגריים
ילדים ונוער בסיכון
הילה חורי
מנהל אשכול בתי הספר הצפוניים, רשת בתי הספר האתגריים
יעל שימבורסקי
מנהלת ברנקו וייס ע"ש ז'קלין כהנוב, בת ים
ילדים ונוער בסיכון
יעל שימבורסקי
מנהלת ברנקו וייס ע"ש ז'קלין כהנוב, בת ים
קרן רוזין
מנחה ומלווה מנהלים
בתי ספר שש-שנתיים
קרן רוזין
מנחה ומלווה מנהלים
ארנה פרידמן
מנהלת הרשת השש שנתית
הנהלה
ארנה פרידמן
מנהלת הרשת השש שנתית
אפרת בשירי
מנהלת ברנקו וייס מיתרים, מיתר
בתי ספר שש-שנתיים
אפרת בשירי
מנהלת ברנקו וייס מיתרים, מיתר
ידידיה עציון
מנהל ברנקו וייס קשת, מזכרת בתיה
בתי ספר שש-שנתיים
ידידיה עציון
מנהל ברנקו וייס קשת, מזכרת בתיה
אבי חדידה
מנהל ברנקו וייס איתן, נען
בתי ספר שש-שנתיים
אבי חדידה
מנהל ברנקו וייס איתן, נען
מוחמד אלטורי
מנהל ברנקו וייס כוכבי המדבר
בתי ספר שש-שנתיים
מוחמד אלטורי
מנהל ברנקו וייס כוכבי המדבר
מיכל סטון
מנהלת ברנקו וייס מעוף, מודיעין
ילדים ונוער בסיכון
מיכל סטון
מנהלת ברנקו וייס מעוף, מודיעין
אפרת ביטון
מנהלת ברנקו וייס אופק, מעלה אדומים
ילדים ונוער בסיכון
אפרת ביטון
מנהלת ברנקו וייס אופק, מעלה אדומים
גיא אלוש
מנהל מח"ט ברנקו וייס פתח תקווה
ילדים ונוער בסיכון
גיא אלוש
מנהל מח"ט ברנקו וייס פתח תקווה
ארז וינטנר
מנהל ברנקו וייס אתגרי רמלה
ילדים ונוער בסיכון
ארז וינטנר
מנהל ברנקו וייס אתגרי רמלה
מרב שרון
מנהלת מרכז אלון, אלונים
ילדים ונוער בסיכון
מרב שרון
מנהלת מרכז אלון, אלונים
עדי יזרעאלי
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
הוגנות והתחדשות בחינוך
עדי יזרעאלי
מנחה חינוכית תכנית ספייס הפרויקט הלאומי
אסראא עפיפי
מנחה בתכנית מתמטיקה מתחברת
הוגנות והתחדשות בחינוך
אסראא עפיפי
מנחה בתכנית מתמטיקה מתחברת
יאיר דוידיאן
בקר תקציבי
מטה המכון
יאיר דוידיאן
בקר תקציבי
יעל וינברג
מנחה חינוכית קדם עתידים
הוגנות והתחדשות בחינוך
יעל וינברג
מנחה חינוכית קדם עתידים
צחי וילנר
מנהל ביה"ס ברנקו וייס רחובות
ילדים ונוער בסיכון
צחי וילנר
מנהל ביה"ס ברנקו וייס רחובות
איהאב אלזיאדנה
מנהל ברנקו וייס עין נקובא-עין ראפה
בתי ספר שש-שנתיים
איהאב אלזיאדנה
מנהל ברנקו וייס עין נקובא-עין ראפה
דפנה אברמוביץ'
תחום טיפול ויעוץ, הרשת האתגרית
ילדים ונוער בסיכון
דפנה אברמוביץ'
תחום טיפול ויעוץ, הרשת האתגרית
יאסר אבו ראס
מנחה במזרח ירושלים
הוגנות והתחדשות בחינוך
יאסר אבו ראס
מנחה במזרח ירושלים
רינה פיק
מנהלת חשבונות
מטה המכון
רינה פיק
מנהלת חשבונות
עלי גוטי
מנהל התכנית במזרח ירושלים
הוגנות והתחדשות בחינוך
עלי גוטי
מנהל התכנית במזרח ירושלים
מיטל לוי
רכזת גיוס ורפרנטית משאבי אנוש
מטה המכון
מיטל לוי
רכזת גיוס ורפרנטית משאבי אנוש
איציק שחר
מנהל ברנקו וייס הרצוג, גזר
בתי ספר שש-שנתיים
איציק שחר
מנהל ברנקו וייס הרצוג, גזר
מעיין תורג'מן
מנחה פדגוגית
ילדים ונוער בסיכון
מעיין תורג'מן
מנחה פדגוגית
גילי ציליק
מנחה בתכנית פורצי דרך תל אביב יפו
הוגנות והתחדשות בחינוך
גילי ציליק
מנחה בתכנית פורצי דרך תל אביב יפו
יולי יולנדה לנקרי
מנחה בתכנית חיפה הוליסטי
הוגנות והתחדשות בחינוך
יולי יולנדה לנקרי
מנחה בתכנית חיפה הוליסטי
מירי בן יוסף
מנחה חינוכית קדם עתידים
הוגנות והתחדשות בחינוך
מירי בן יוסף
מנחה חינוכית קדם עתידים
עתידל אבו עאייש
מנחה במיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
עתידל אבו עאייש
מנחה במיזם הרשויות
מעיין גרושקו
רכזת גיוס ורפרנטית משאבי אנוש
מטה המכון
מעיין גרושקו
רכזת גיוס ורפרנטית משאבי אנוש
איריס שגיא
מנהלת אשכול בתי הספר השש שנתיים
בתי ספר שש-שנתיים
איריס שגיא
מנהלת אשכול בתי הספר השש שנתיים
קמה תן-עזר מרקשייד
מנחה פדגוגית
בתי ספר שש-שנתיים
קמה תן-עזר מרקשייד
מנחה פדגוגית
יניב טייטל
מנחה בלתי פורמלי כסייפה
הוגנות והתחדשות בחינוך
יניב טייטל
מנחה בלתי פורמלי כסייפה
צביקה מאיר
מנהל הרכש
מטה המכון
צביקה מאיר
מנהל הרכש
נתן רובין
מנהל הישיבה התיכונית, מיתר
בתי ספר שש-שנתיים
נתן רובין
מנהל הישיבה התיכונית, מיתר
מיקאלה ברהום
רפרנטית משאבי אנוש
מטה המכון
מיקאלה ברהום
רפרנטית משאבי אנוש
אפרת זיו
מנהלת אשכול בתי הספר השש-שנתיים
בתי ספר שש-שנתיים
אפרת זיו
מנהלת אשכול בתי הספר השש-שנתיים
סיון רוזנבלום
מלווה רשויות במיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
סיון רוזנבלום
מלווה רשויות במיזם הרשויות
ליאנה מלוך ח'ליל
מנחה במזרח ירושלים
הוגנות והתחדשות בחינוך
ליאנה מלוך ח'ליל
מנחה במזרח ירושלים
שאדי פדילה
מנהל בית ברל
ילדים ונוער בסיכון
שאדי פדילה
מנהל בית ברל
אודליה אידה
מנהלת חשבונות ראשית
מטה המכון
אודליה אידה
מנהלת חשבונות ראשית
סיגל סטרשנוב
מנהלת אשכול בתי הספר השש-שנתיים
בתי ספר שש-שנתיים
סיגל סטרשנוב
מנהלת אשכול בתי הספר השש-שנתיים
דניאלה סונה
מנהלת מטה אשכול התכניות
הוגנות והתחדשות בחינוך
דניאלה סונה
מנהלת מטה אשכול התכניות
גלית ביתן
מנחה בתוכנית כתיבה
הוגנות והתחדשות בחינוך
גלית ביתן
מנחה בתוכנית כתיבה
מוריה קלייטמן
מנהלת קמפוס בענן
ילדים ונוער בסיכון
מוריה קלייטמן
מנהלת קמפוס בענן
מיכל בלום
רכזת תפעול ואדמיניסטרציה ביחידת גיוס משאבים
מטה המכון
מיכל בלום
רכזת תפעול ואדמיניסטרציה ביחידת גיוס משאבים
לידור כהן
מנהל מערכות המידע ונתונים
מטה המכון
לידור כהן
מנהל מערכות המידע ונתונים
רות יפת
מנחה בתכנית פורצי דרך תל אביב-יפו
הוגנות והתחדשות בחינוך
רות יפת
מנחה בתכנית פורצי דרך תל אביב-יפו
אמיתי בכר
רכז רכש
מטה המכון
אמיתי בכר
רכז רכש
מיכל גליזר חסון
מנחה בתכנית כתיבה
הוגנות והתחדשות בחינוך
מיכל גליזר חסון
מנחה בתכנית כתיבה
סלאח אבו חמאד
מנחה בכסייפה
הוגנות והתחדשות בחינוך
סלאח אבו חמאד
מנחה בכסייפה
שירה שגב
רכזת גפ"ן ארצית
מטה המכון
שירה שגב
רכזת גפ"ן ארצית
מתן הפנר
מנהל תיכון ברנקו וייס אילת
ילדים ונוער בסיכון
מתן הפנר
מנהל תיכון ברנקו וייס אילת
יואב סלמון
מנהל יחידת הוגנות והתחדשות בחינוך

תחומי העניין המרכזיים שלו הם פיתוח פדגוגי, במיוחד היבטים של חשיבה והבנה בהוראה ובלמידה, פיתוח מקצועי של מורים למורים ולבעלי תפקידים נוספים במערכת החינוכית, פיתוח תכניות ומודלים אפקטיביים לפיתוח פדגוגי מקצועי של מורים, הפצה והטמעה של שינויים פדגוגיים במערכות חינוכיות.

בזמנו הפנוי אוהב יואב לבשל.

הנהלה
יואב סלמון
מנהל יחידת הוגנות והתחדשות בחינוך
אורטל לוי
מזכירת לשכת מנכ"ל
מטה המכון
אורטל לוי
מזכירת לשכת מנכ"ל
סונדרוס פריג'
מנחה בכסייפה
הוגנות והתחדשות בחינוך
סונדרוס פריג'
מנחה בכסייפה
שאהין מחאג'נה
מנחה בתכנית אתגרים
הוגנות והתחדשות בחינוך
שאהין מחאג'נה
מנחה בתכנית אתגרים
נועה צור ברוש
מנהלת תחום הגיל הרך
ילדים ונוער בסיכון
נועה צור ברוש
מנהלת תחום הגיל הרך
כפיר מושליון
מנהל ברנקו וייס אתגרי "בית אריאל" באר שבע
ילדים ונוער בסיכון
כפיר מושליון
מנהל ברנקו וייס אתגרי "בית אריאל" באר שבע
אביב לוי
מנחה בתוכנית מישרים
הוגנות והתחדשות בחינוך
אביב לוי
מנחה בתוכנית מישרים
אורלי רהב
חדשנות פדגוגית
מטה המכון
אורלי רהב
חדשנות פדגוגית
סיליה גואברי
מנחה במיזם הרשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
סיליה גואברי
מנחה במיזם הרשויות
שירה הכהן
מנחה בתוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
הוגנות והתחדשות בחינוך
שירה הכהן
מנחה בתוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
דליה הולצמן
מנהלת תכנית קידום בגרויות במזרח ירושלים
הוגנות והתחדשות בחינוך
דליה הולצמן
מנהלת תכנית קידום בגרויות במזרח ירושלים
הילה סימן טוב
מנחה בתכנית פורצי דרך תל אביב יפו
הוגנות והתחדשות בחינוך
הילה סימן טוב
מנחה בתכנית פורצי דרך תל אביב יפו
נועה איצקוביץ'
מנחה בתכנית אתגרים
הוגנות והתחדשות בחינוך
נועה איצקוביץ'
מנחה בתכנית אתגרים
סימה נגר
מנחה בתוכנית כתיבה
הוגנות והתחדשות בחינוך
סימה נגר
מנחה בתוכנית כתיבה
דודו מואטי
מנהל ברנקו וייס ע"ש אנה פרנק, סאסא
בתי ספר שש-שנתיים
דודו מואטי
מנהל ברנקו וייס ע"ש אנה פרנק, סאסא
וסאם סעדי
מנהל תכניות החברה הערבית ומיזם רשויות

ווסאם מנחה ותיק בתחומים שונים של טיפוח החשיבה והלמידה.

הוגנות והתחדשות בחינוך
וסאם סעדי
מנהל תכניות החברה הערבית ומיזם רשויות
שי טיילר מויאל
מנהלת תקשורת ויחסי ציבור
מטה המכון
שי טיילר מויאל
מנהלת תקשורת ויחסי ציבור
דנה שמר
מנהלת תיכון ברנקו וייס אתגרי בית שמש
בתי ספר שש-שנתיים
דנה שמר
מנהלת תיכון ברנקו וייס אתגרי בית שמש
אילנית פינטו
מנחה בתוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
הוגנות והתחדשות בחינוך
אילנית פינטו
מנחה בתוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
שיר ברוש
רפרנטית כוח אדם
מטה המכון
שיר ברוש
רפרנטית כוח אדם
סנאא עמר
מנחה בתכנית מתמטיקה מתחברת
הוגנות והתחדשות בחינוך
סנאא עמר
מנחה בתכנית מתמטיקה מתחברת
תמר שק
מנחה בתכנית מישרים
הוגנות והתחדשות בחינוך
תמר שק
מנחה בתכנית מישרים
דביר קפלן
מנהל בית הספר אור, צור הדסה
בתי ספר שש-שנתיים
דביר קפלן
מנהל בית הספר אור, צור הדסה
סתיו רזון
מנהלת מטה במיזם רשויות
הוגנות והתחדשות בחינוך
סתיו רזון
מנהלת מטה במיזם רשויות
חובב בכר
מנהל תכנית מתמטיקה מתחברת
הוגנות והתחדשות בחינוך
חובב בכר
מנהל תכנית מתמטיקה מתחברת
ניר רווה
מנחה בתוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
הוגנות והתחדשות בחינוך
ניר רווה
מנחה בתוכנית פורצי דרך בתל אביב יפו
קרן יצחקוב
רכזת רווחת הפרט ורפרנטית כ"א
מטה המכון
קרן יצחקוב
רכזת רווחת הפרט ורפרנטית כ"א
שמסי מסאעד
מנהלת מרכז תמר תמר למצוינות מדעית
בתי ספר שש-שנתיים
שמסי מסאעד
מנהלת מרכז תמר תמר למצוינות מדעית
בן אראלי
מנהל ביה"ס דרור משלב, צור הדסה
בתי ספר שש-שנתיים
בן אראלי
מנהל ביה"ס דרור משלב, צור הדסה
טאהא סנאא
מנחה בתכנית מתמטיקה בחברה הערבית
הוגנות והתחדשות בחינוך
טאהא סנאא
מנחה בתכנית מתמטיקה בחברה הערבית
נפיסה סעידה
מנחה במזרח ירושלים
הוגנות והתחדשות בחינוך
נפיסה סעידה
מנחה במזרח ירושלים
דרור יעקב
מנהל תקציבי בתי הספר
מטה המכון
דרור יעקב
מנהל תקציבי בתי הספר
לירון אילוז
מנהלת תחום עובדי הוראה
מטה המכון
לירון אילוז
מנהלת תחום עובדי הוראה
מירה דוכן
מנהלת ברנקו וייס ע"ש שוסטר, טבריה
ילדים ונוער בסיכון
מירה דוכן
מנהלת ברנקו וייס ע"ש שוסטר, טבריה
אלה זרוד
מנהלת חשבונות ספקים
מטה המכון
אלה זרוד
מנהלת חשבונות ספקים
תמר לבני-הוברמן
אחראית תחום הערכה
מטה המכון
תמר לבני-הוברמן
אחראית תחום הערכה
ראיד פאדילה
מנהל בית הספר ברנקו וייס מח"ט ערבי רמלה
ילדים ונוער בסיכון
ראיד פאדילה
מנהל בית הספר ברנקו וייס מח"ט ערבי רמלה
צרו קשר

    הירשמו לניוזלטר שלנו

      אני חבר.ת צוות ברנקו וייס

      © כל הזכויות שמורות למכון ברנקו וייס 2023

      תפריט נגישות