בתי הספר שלנו בית הספר בענן

לתלמידים מהפריפריה החברתית והגאוגרפית, אין אותן אפשרויות לימודיות שיש לתלמידים במרכז וכתוצאה מכך הפער בין תלמידים בפריפריה לתלמידים במרכז הולך וגדל, ויש לכך השלכות מרחיקות לכת על עתידם. בית הספר בענן הוקם על ידי ברנקו וייס וערי חינוך על מנת לצמצם את הפער הזה.
בית הספר בענן מציע לתלמידים אפשרות ללמוד באופן מקוון נושאים שונים, גם אם הם אינם נלמדים בבית הספר שבו הם רשומים, ללמוד עם מורים מומחים, ללמוד עם תלמידים עמיתים מכל רחבי הארץ וללמוד בקורסים מתקדמים עם מרצים מכל רחבי העולם. בית הספר דרך מעניק לתלמידיו סביבת למידה המאפשרת להם ולמוריהם הזדמנות להתפתחות אישית וקבוצתית בהתאם לתשוקותיהם, יכולותיהם, אתגריהם ורצונותיהם. הוא מאפשר לתלמידים לקחת אחריות על הלמידה שלהם ולנווט את דרכם לקראת תעודת בגרות והשלמת לימודיהם באופן המתאים להם ביותר.
כל תלמיד או מורה רשום ולומד בבית ספר פיזי, ומשויך לכיתה כפי גילו. בה-בעת הם גם משתייכים למסגרות לימוד מגוונות לפי תחומי העניין הווירטואליים שבחרו לעצמם. סביבה וירטואלית זאת מאפשרת לתלמידים בחירה ממגוון רחב של נושאי לימוד, סגנונות לימוד, דרכי הערכה ותחומי התפתחות כאשר היא שמה דגש על היחיד אבל רואה את ה"יחד".

בית הספר בענן של ברנקו וייס

צרו קשר

  הירשמו לניוזלטר שלנו

   אני חבר.ת צוות ברנקו וייס

   © כל הזכויות שמורות למכון ברנקו וייס 2023

   תפריט נגישות