ברכת מנכ”לית ברנקו וייס לשנה החדשה

06/09/2018
No Image

חברים, ידידים ושותפים יקרים לדרך,

 

"בראש השנה לבנו ענה בתפילה נושנה, 
שיפה ושונה תהא השנה אשר מתחילה לה היום" (נעמי שמר).

 

ימים אלו בפתחה של שנה חדשה מעניקים לנו הזדמנות טובה להסתכל אחורה על השנה שחלפה, ולהביט קדימה אל עבר השנה שתבוא. השנה שמסתיימת בימים אלו הייתה רבת עשייה חינוכית. במהלכה קלטנו לשורותינו מנהיגי חינוך מעולים והרחבנו את יריעתנו אל עבר בתי ספר חדשים. ביחידות התוכן, התכניות והמטה הארגוני פתחנו והפעלנו תכניות ופרויקטים מגוונים, יצרנו שותפויות חדשות עם רשויות וארגונים וחברנו לעשייה עם אוכלוסיות מגוונות.

במהלך השנה האחרונה הובלנו במכון תהליך של שינוי ארגוני שנועד להיטיב ולהעמיק את עבודתנו עם בתי הספר ועם השותפים לנו ברשויות, במשרד החינוך, ארגוני החינוך וההורים. בפתיחת שנת תשע"ט אנחנו מתחדשים ביחידה חדשה שמרכזת את תחום החינוך והפדגוגיה ברשת בתי הספר שלנו, בניהולה של ד"ר נעמה אזולאי, ולצד המנחים הפדגוגיים נוסף תפקיד חדש של מנהלי אשכולות בתי ספר.  

אנו מודים על הזכות הגדולה שניתנה לנו להיות שותפים בעשייה חינוכית משמעותית. גם השנה נתמקד בפיתוח מקצועי, ליווי והנחיה של מנהלים, מורים, מנחים ומורי מורים, המובילים את תלמידינו למצוינות אישית וחברתית ולהישגים לימודיים. 

מלאכת החינוך היא מורכבת ועדינה הדורשת תשומת לב, רגישות, נשמה והמון לב. תודה לכם, אנשי ברנקו וייס, העוסקים יום יום במלאכת החינוך והארגון, על המסירות וההשקעה האינסופית שלכם, המזכירה לנו  שברנקו וייס זו משפחה אחת גדולה.

ותודה גדולה לכם, ידידים ושותפים לדרך ולחזון החינוכי החברתי שלנו - על השותפות, הסיוע והמעטפת שאתם נותנים לנו.

מאחלת לכולנו שתהא השנה הבאה עלינו לטובה שנת חינוך מצוין, שנת שלום, ברכה והצלחה לכם ולבני משפחותיכם. מצורפת גם ברכתם של מובילי דרך ברנקו וייס לשנה החדשה (לחצו על הברכה לצפייה בסרטון).

שנה טובה ומבורכת,

ניבה