האנשים שלנו

אסיפה כללית

הנהלה

יחידת התוכן

יואב סלמון
יואב סלמון
מנהל יחידת התוכן
אביגיל לדרר
אביגיל לדרר
מנהלת מטה יחידת התוכן
הדר אדרי
מנהלת תחום פיתוח ארגוני
אודליה ורדי
אודליה ורדי
מנהלת הפיתוח המקצועי וההדרכה במכון
הדס ברודי - 170
ד”ר הדס ברודי שרודר
מנהלת תכנית מורים מובילים במחוז חיפה ואחראית על הערכת החממות הפדגוגיות
ניבה ברדה
ניבה ברדה
ראש תחום פדגוגיה מבוססת כתיבה
ענת לידור
ענת לידור מאיר
מנהלת את תכניות קרן טראמפ - תכנית החממות הפדגוגיות ותכנית 5 החדשה של מחוז מרכז
עירית וולפגור
עירית וולפגור
מנהלת הפיתוח והמחקר ביחידת התוכן
שמעון אזולאי
ד”ר שמעון אזולאי
פיתוח, יחידת התוכן
שרית חיימוביץ
שרית חיימוביץ’
מנהלת צוות מנחים בתכנית "מורים מובילים" בשיתוף עם מחוז תל אביב ומנהלת תכניות פדגוגיות
אמיר דוד
אמיר דוד
מנחה בחממות הפדגוגיות
ברק ברבי
ברק ברבי
מנחה פדגוגי בבתי ספר פורצי דרך בתל אביב
ווסאם סעדי
וויסאם סעדי
מנחה בכיר
חגית מן
חגית מן
מנחה בפיתוח מקצועי, יחידת התוכן
לביבה בהו סלימאן
לביבה בהו סלימאן
מנחה בכירה
לילך דולב
לילך דולב
מנחת מורים בתכנית כתיבה, יועצת פדגוגית ומנחת מורים ומנחים בתכנית מעוף לפיתוח חומרי למידה לבגרות לכיתות שח"ר.
נופר בינמין
נופר בנימין
מנחה פדגוגית ביחידת התוכן
שירה קוסקס
שירה קוסקס
חוקרת ביחידת ההערכה
שלומית כסלו 3
שלומית כסלו
מורה, מנחה, חברת צוות פיתוח בתחומים של הוראה לשם הבנה, כתיבה, וידאו, מורים מובילים

בתי הספר השש-שנתיים

יוסי סופר
יוסי סופר
מנהל פדגוגי של רשת בתי הספר השש-שנתיים
סטלה אלימלך
סטלה אלימלך
מנהלת התחום הרגשי
יוסי שוורץ
יוסי שוורץ
מנחה פדגוגי ברשת בתי הספר השש-שנתיים
קרן רוזין
קרן רוזין
מנחה פדגוגית ברשת בתי הספר השש-שנתיים
איריס שגיא שש שנתיים
איריס שגיא
מנחה פדגוגית ברשת בתי הספר השש-שנתיים
ענבר גרויסמן
ענבר גרויסמן
מנהלת מטה רשת בתי הספר השש שנתיים
אבי אור בית שמש
אבי אור
מנהל בית הספר ברנקו וייס בית שמש
ארנה פרידמן מזכרת בתיה
אורנה פרידמן
מנהלת בית הספר ברנקו ע"ש רבין, מזכרת בתיה
אחלאם
אחלאם אלצענא
מנהלת בית הספר ברנקו וייס כוכבי המדבר, להב
אפרת זיו
מנהלת בית הספר ברנקו ע"ש הרצוג, בית חשמונאי
יפתח
הרב יצחק הרמן
מנהל בית הספר דרך אמונה, תירוש
יגאל כהן-אנה פרנק
יגאל כהן
מנהל בית הספר ברנקו וייס ע"ש אנה פרנק, סאסא
משה הרשקוביץ
מנהל בית הספר ברנקו וייס החקלאי, פרדס חנה
ניר דעקה עין ראפה
ניזאר-ניר דעקה
מנהל בית הספר ברנקו וייס עין נקובה-עין ראפה
סיגל סטרשנוב, מנהלת בי"ס איתן
סיגל סטרשנוב
מנהלת בית הספר ברנקו וייס איתן
עידו ארגמן
עידו ארגמן
מנהל בית הספר ברנקו וייס מיתרים, מיתר
גיא לוי מנהל חט"ב מזכרת בתיה
גיא לוי
מנהל חטיבת הביניים ברנקו וייס ע"ש רבין, מזכרת בתיה
נטע קוסובסקי
נטע קוסובסקי
מנהלת החטיבה העליונה בביה"ס ברנקו וייס החקלאי, פרדס חנה
תמר עציוני בית שמש
תמר עציוני
מנהלת חטיבת הביניים בביה"ס ברנקו וייס, בית שמש

בתי הספר האתגריים

נעמה אזולאי
ד”ר נעמה אזולאי
מנהלת רשת בתי הספר האתגריים
בני סויסה
בני סויסה
סגן מנהלת רשת בתי הספר האתגריים
אורי רום
אורי רום
פסיכולוג ברשת בתי הספר האתגריים
אמיר
אמיר סער
ראש תחום הישגים במטה בתי הספר אתגריים
הילה חורי קרית שמונה
הילה חורי
מנהלת התחום החברתי ברשת האתגרית של ברנקו-וייס
יהודית מנדלבאום
יהודית מנדלבאום
מנחה תחום יעוץ וטיפול
איתמר בית שמש
איתמר טס
מנהל בית הספר ברנקו וייס אתגרי, בית שמש
איתן בר לב בת ים אתגרי
איתן בר לב
מנהל בית הספר ברנקו וייס ע"ש ז'קלין כהנוב, כבת-ים
אריאל פריאנטה
אריאל פריאנטה
מנהל בית הספר ברנקו וייס מעוף, מודיעין
בוקי
בוקי אהלי
מנהלת בית הספר ברנקו וייס מרום הגליל
גיא אלוש
גיא אלוש
מנהל בית הספר ברנקו וייס גולן קצרין
דודו מואטי
דודו מואטי
מנהל בית הספר ברנקו ע"ש שוסטר, טבריה
הרצל שקרצי אור יהודה
הרצל שקרצי
מנהלת בית הספר ברנקו וייס אור יהודה
חנה רכטמן
מנהל בית הספר ברנקו וייס תחכמוני, חדרה
טלי אליקום טויטו באר שבע
טלי אלקיים טויטו
מנהלת בית הספר ברנקו בית אריאל, באר שבע
יפעת נדב
יפעת נדב
מנהלת בית הספר ברנקו וייס אופק, מעלה אדומים
ניצן אשבל - קרית שמונה
ניצן אשבל
מנהל בית הספר ברנקו וייס קרית שמונה
עופר שמחה
עופר שמחה
מנהל בית הספר ברנקו וייס רמלה
רמי לב
רמי לב
מנהלת בית הספר ברנקו וייס אילת

מטה המכון

יחידת התכניות