האנשים שלנו

רשת בתי הספר ברנקו וייס

עופר שמחה
עופר שמחה
מנהל אשכול בתי הספר
נעמה אזולאי
ד”ר נעמה אזולאי
מנהלת אשכול וראש תחום פדגוגיה אתגריים
איציק_שחר
איציק שחר
מנהל תיכון "הרצוג" - בית חשמונאי
קרן רוזין
קרן רוזין
מנחה פדגוגית ברשת בתי הספר. אחראית על תוכנית "שונים ביחד".מובילת תחום קהילות חשיבה
איריס שגיא שש שנתיים
איריס שגיא
מנהלת אשכול בתי ספר. אחראית תחום מנהלי חטיבות, תחום קידום מצויינות מתמטית ותחום חינוך מיוחד
אמיר
אמיר סער
מנהל בית הספר ברנקו וייס אור יהודה
הילה חורי קרית שמונה
הילה חורי
מנהלת ביה"ס גולן-קצרין
הודיה מלכה
הודיה מלכה
מנהלת משרד רשת בתי הספר
מיכל שקד
מיכל שקד
מנהלת מטה הרשת ועוזרת אישית למנכ"לית הרשת. אחראית על תחום גיוס משאבים
דפנה אברמוביץ'
דפנה אברמוביץ’
אחראית שותפה על תחום הייעוץ והטיפול בבתיה"ס האתגריים.
יהודית מנדלבאום
יהודית מנדלבום
ראש תחום ייעוץ וטיפול
ענבל פיקהולץ תמונת פנים
ענבל פיקהולץ שילה
מנהלת תיכון ברנקו וייס דרור משלב, צור הדסה
חגי אהרוני - תמונת פנים
חגי אהרוני
מנהל חטיבת הביניים תיכון ברנקו וייס אור, צור הדסה
עידו אהרונוביץ' - אור - 170
עידו אהרונוביץ’
מנהלת בית הספר ברנקו וייס אור, צור הדסה
טליה אהרון אזולאי - אתגרי בית שמש - 170
טליה אהרון אזולאי
מנהלת בית הספר ברנקו וייס אתגרי, בית שמש
איתן בר לב בת ים אתגרי
איתן בר לב
מנהל בית הספר ברנקו וייס ע"ש ז'קלין כהנוב, כבת-ים
אריאל פריאנטה
אריאל פריאנטה
מנהל בית הספר ברנקו וייס מעוף, מודיעין
בוקי
בוקי אהלי
מנהלת בית הספר ברנקו וייס מרום הגליל
דודו מואטי
דודו מואטי
מנהל בית הספר ברנקו ע"ש שוסטר, טבריה
כפיר מושליון.jpeg
כפיר מושליון
מנהל בית הספר ברנקו וייס בית אריאל, באר שבע
אפרת ביטון
מנהלת בית הספר ברנקו וייס אופק, מעלה אדומים
אביחי גולן
אביחי גולן
מנהל בית הספר ברנקו וייס קרית שמונה
ארז וינטר
ארז וינטר
מנהל בית הספר ברנקו וייס רמלה
זוהר מדר בן אליהו
זוהר מדר בן-אליהו
מנהלת בית הספר ברנקו וייס אילת
יואב חג’בי
מנהל בית הספר ברנקו וייס בית שמש
ארנה פרידמן מזכרת בתיה
אורנה פרידמן
המנהלת החינוכית של רשת ברנקו וייס
זיאד אלדבסאן
מנהל בית הספר ברנקו וייס כוכבי המדבר, להב
מירב נחמיאס
מירב נחמיאס
מנהלת אשכול בתי ספר אתגריים
אפרת זיו
מנהלת אשכול בתי ספר. מנהלת שותפה בקורס הרכזים הפדגוגיים השש שנתי, מנהלת שותפה בפרויקט "שונים ביחד"
מדין וקסלבאום - סאסא - 170
מדין וקסלבאום
מנהלת בית הספר ברנקו וייס ע"ש אנה פרנק, סאסא
אסי קסוטו - תמונת פנים
אסי קסוטו
מנהל חטיבת הביניים, תיכון מיתרים ברנקו וייס, רעננה
IMG_2085
יעל לקס
מנהלת החטיבה העליונה, תיכון מיתרים ברנקו וייס, רעננה
170אורטל קשת
אורטל קשת
מנהלת החטיבה העליונה, תיכון ע"ש הרצוג, בית חשמונאי
הילה אלון
מנהלת חטיבת הביניים, תיכון ע"ש הרצוג, בית חשמונאי
ליאור אוזמן
ליאור אוזמן
מנהל חטיבת הביניים, תיכון חקלאי פרדס חנה
נועה קוגמן
מנהלת חטיבת הביניים, תיכון ע"ש אנה פרנק, סאסא
דניאל קובנר
מנהלת החטיבה העליונה תיכון ע"ש אנה פרנק, סאסא
דובי ארבל - רעננה - 170
דובי ארבל
מנהל בית ספר מיתרים ברנקו וייס, רעננה
מירב שרון - מרכז אלון - 170
מרב שרון
מנהלת מרכז אלון ברנקו וייס, אלונים
איל סלע
מנהל חטיבה עליונה בבית הספר ברנקו וייס החקלאי, פרדס חנה
חוני אזולאי
מנהל ישיבת ברנקו וייס שערי רחמים, ירושלים
מירי זמר
מנהלת חטיבת הביניים תיכון ברנקו וייס מיתרים, מיתר
אלון גוברין
מנהל החטיבה העליונה תיכון ברנקו וייס מיתרים, מיתר
עיאד - תמונת פנים (2)
עיאד נסאר-שימה
מנהלת חטיבת הביניים תיכון ברנקו וייס עין נקובה-עין ראפה
אמטיסל
אימטית’אל עוודאללה
מנהלת החטיבה העליונה תיכון ברנקו וייס עין נקובה-עין ראפה
ניר דעקה עין ראפה
ניזאר-ניר דעקה
מנהל בית הספר ברנקו וייס עין נקובה-עין ראפה
איילת מנדלסון
איילת מנדלסון
מנהלת חטיבת הביניים תיכון ברנקו וייס איתן, נען
מירי מושקוביץ
מנהלת החטיבה העליונה תיכון ברנקו וייס איתן, נען
סיגל סטרשנוב, מנהלת בי"ס איתן
סיגל סטרשנוב
מנהלת בית הספר ברנקו וייס איתן
עידו ארגמן
עידו ארגמן
מנהל תיכון ברנקו וייס מיתרים, מיתר
ידידיה עציון
ידידיה עציון
מנהל בית הספר ברנקו וייס קשת, מזכרת בתיה
אסנת דוכובני
מנהל חטיבת הביניים תיכון ברנקו וייס ע"ש רבין, מזכרת בתיה
נעה שפי
נועה שפי
מנהלת החטיבה העליונה תיכון ברנקו וייס ע"ש רבין, מזכרת בתיה
גיא לוי - רבין - 170
גיא לוי
מנהל בית הספר ברנקו וייס ע"ש רבין, מזכרת בתיה
נטע קוסובסקי
נטע קוסובסקי
מנהלת ביה"ס ברנקו וייס החקלאי, פרדס חנה
תמר עציוני בית שמש
תמר עציוני
מנהלת חטיבת הביניים בביה"ס ברנקו וייס, בית שמש

יחידת התוכן

ויויאן
ויויאן ברגר
מנהלת תכנית מעוף
עואד 2
עואד אלמכאוי
מנחה ומלווה פדגוגי במזרח ירושלים
יואב סלמון
יואב סלמון
מנהל יחידת התוכן
יוסי שוורץ
יוסי שוורץ
מנחה פדגוגי, מוביל הליווי הפדגוגי במערכת החינוך העל יסודי במועצה המקומית חורה
אביגיל לדרר
אביגיל לדרר
מנהלת מטה יחידת התוכן
הדר אדרי
מנהלת תחום פיתוח ארגוני
הדס ברודי - 170
ד”ר הדס ברודי שרודר
מנהלת תכנית מורים מובילים במחוז חיפה ואחראית על הערכת החממות הפדגוגיות
ניבה ברדה
ניבה ברדה
ראש תחום פדגוגיה מבוססת כתיבה
עירית וולפגור
עירית וולפגור
מנהלת הפיתוח והמחקר ביחידת התוכן
שמעון אזולאי
ד”ר שמעון אזולאי
פיתוח, יחידת התוכן
שרית חיימוביץ
שרית חיימוביץ’
מנהלת צוות מנחים בתכנית "מורים מובילים" בשיתוף עם מחוז תל אביב ומנהלת תכניות פדגוגיות
אמיר דוד
אמיר דוד
מנחה בחממות הפדגוגיות
ברק ברבי
ברק ברבי
מנחה פדגוגי בבתי ספר פורצי דרך בתל אביב
נימרוד סמילנסקי פרידמן
מחקר ופיתוח, הנחיה פדגוגית
ווסאם סעדי
וויסאם סעדי
ראש תחום החברה הערבית
חגית מן
חגית מן
מנחה בפיתוח מקצועי, יחידת התוכן
לביבה בהו סלימאן
לביבה בהו סלימאן
מנחה בכירה
לילך דולב
לילך דולב
מנחת מורים בתכנית כתיבה, יועצת פדגוגית ומנחת מורים ומנחים בתכנית מעוף לפיתוח חומרי למידה לבגרות לכיתות שח"ר.
נופר בינמין
נופר בנימין
מנחה פדגוגית ביחידת התוכן
שירה קוסקס
שירה קוסקס
חוקרת ביחידת ההערכה
שלומית כסלו 3
שלומית כסלו
מורה, מנחה, חברת צוות פיתוח בתחומים של הוראה לשם הבנה, כתיבה, וידאו, מורים מובילים

אסיפה כללית

הנהלה

מטה המכון

יחידת התכניות